Liga 2 se reia pe 22 februarie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat

Liga 2 se reia pe 22 februarie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat

 

Liga 2 Etapa 1

02.08.2019 CSM Reșița
2 – 0
Universitatea Cluj
03.08.2019 Concordia Chiajna
Daco-Getica București
03.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 – 0
Pandurii Târgu-Jiu
03.08.2019 Viitorul Târgu-Jiu
2 – 1
Sportul Snagov
03.08.2019 UTA Arad
3 – 0
Dunărea Călărași
03.08.2019 ASU Poli Timişoara
0 – 1
CS Mioveni
03.08.2019 Rapid București
0 – 0
SSC Farul Constanţa
04.08.2019 Gloria Buzău
1 – 0
AFK Csíkszereda
04.08.2019 Metaloglobus București
1 – 2
Petrolul Ploiești
06.08.2019 FC Argeș Pitești
1 – 2
Ripensia Timișoara

Liga 2 Etapa 2

10.08.2019 Daco-Getica București
Turris Oltul Turnu-Măgurele
10.08.2019 CS Mioveni
1 – 1
CSM Reșița
10.08.2019 SSC Farul Constanţa
1 – 0
Dunărea Călărași
10.08.2019 AFK Csíkszereda
3 – 0
Metaloglobus București
10.08.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 3
ASU Poli Timişoara
10.08.2019 Ripensia Timișoara
1 – 2
Gloria Buzău
10.08.2019 Rapid București
3 – 1
Concordia Chiajna
11.08.2019 Sportul Snagov
0 – 3
FC Argeș Pitești
11.08.2019 Universitatea Cluj
3 – 0
Viitorul Târgu-Jiu
12.08.2019 Petrolul Ploiești
0 – 3
UTA Arad

Liga 2 Etapa 3

17.08.2019 ASU Poli Timişoara
Daco-Getica București
17.08.2019 Metaloglobus București
3 – 0
Ripensia Timișoara
17.08.2019 CSM Reșița
3 – 1
Pandurii Târgu-Jiu
17.08.2019 Gloria Buzău
7 – 0
Sportul Snagov
17.08.2019 UTA Arad
3 – 0
AFK Csíkszereda
17.08.2019 Viitorul Târgu-Jiu
0 – 1
CS Mioveni
17.08.2019 FC Argeș Pitești
1 – 0
Universitatea Cluj
18.08.2019 Concordia Chiajna
2 – 1
SSC Farul Constanţa
18.08.2019 Dunărea Călărași
1 – 3
Petrolul Ploiești
20.08.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
3 – 1
Rapid București

Liga 2 Etapa 4

24.08.2019 Daco-Getica București
CSM Reșița
24.08.2019 Concordia Chiajna
0 – 3
Turris Oltul Turnu-Măgurele
24.08.2019 AFK Csíkszereda
1 – 1
Dunărea Călărași
24.08.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 0
Viitorul Târgu-Jiu
24.08.2019 Ripensia Timișoara
2 – 1
UTA Arad
24.08.2019 Sportul Snagov
0 – 3
Metaloglobus București
24.08.2019 Rapid București
1 – 0
ASU Poli Timişoara
25.08.2019 Universitatea Cluj
0 – 2
Gloria Buzău
26.08.2019 SSC Farul Constanţa
0 – 0
Petrolul Ploiești
27.08.2019 CS Mioveni
2 – 0
FC Argeș Pitești

Liga 2 Etapa 5

31.08.2019 Dunărea Călărași
1 – 1
Ripensia Timișoara
31.08.2019 ASU Poli Timişoara
0 – 0
Concordia Chiajna
31.08.2019 Gloria Buzău
0 – 2
CS Mioveni
31.08.2019 UTA Arad
4 – 0
Sportul Snagov
31.08.2019 Metaloglobus București
2 – 0
Universitatea Cluj
01.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu
Daco-Getica București
01.09.2019 CSM Reșița
1 – 2
Rapid București
01.09.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 – 0
SSC Farul Constanţa
02.09.2019 FC Argeș Pitești
2 – 1
Pandurii Târgu-Jiu
05.11.2019 Petrolul Ploiești
1 – 0
AFK Csíkszereda

Liga 2 Etapa 6

06.09.2019 CS Mioveni
2 – 2
Metaloglobus București
07.09.2019 Daco-Getica București
FC Argeș Pitești
07.09.2019 Concordia Chiajna
2 – 1
CSM Reșița
07.09.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 0
Gloria Buzău
07.09.2019 Sportul Snagov
0 – 2
Dunărea Călărași
07.09.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 – 0
ASU Poli Timişoara
07.09.2019 Rapid București
1 – 2
Viitorul Târgu-Jiu
07.09.2019 Ripensia Timișoara
0 – 1
Petrolul Ploiești
08.09.2019 SSC Farul Constanţa
2 – 0
AFK Csíkszereda
06.11.2019 Universitatea Cluj
1 – 1
UTA Arad

Liga 2 Etapa 7

14.09.2019 Gloria Buzău
Daco-Getica București
14.09.2019 Metaloglobus București
0 – 1
Pandurii Târgu-Jiu
14.09.2019 CSM Reșița
1 – 1
Turris Oltul Turnu-Măgurele
14.09.2019 AFK Csíkszereda
2 – 2
Ripensia Timișoara
14.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu
0 – 0
Concordia Chiajna
14.09.2019 Dunărea Călărași
0 – 3
Universitatea Cluj
14.09.2019 ASU Poli Timişoara
0 – 0
SSC Farul Constanţa
15.09.2019 UTA Arad
1 – 1
CS Mioveni
15.09.2019 FC Argeș Pitești
0 – 2
Rapid București
16.09.2019 Petrolul Ploiești
1 – 1
Sportul Snagov

Liga 2 Etapa 8

20.09.2019 Universitatea Cluj
4 – 0
Petrolul Ploiești
21.09.2019 Daco-Getica București
Metaloglobus București
21.09.2019 CS Mioveni
1 – 1
Dunărea Călărași
21.09.2019 Pandurii Târgu-Jiu
2 – 5
UTA Arad
21.09.2019 Sportul Snagov
0 – 1
AFK Csíkszereda
21.09.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 – 0
Viitorul Târgu-Jiu
21.09.2019 Concordia Chiajna
1 – 1
FC Argeș Pitești
21.09.2019 ASU Poli Timişoara
0 – 0
CSM Reșița
22.09.2019 Rapid București
3 – 2
Gloria Buzău
23.09.2019 SSC Farul Constanţa
1 – 0
Ripensia Timișoara

Liga 2 Etapa 9

27.09.2019 AFK Csíkszereda
1 – 0
Universitatea Cluj
28.09.2019 UTA Arad
Daco-Getica București
28.09.2019 Dunărea Călărași
4 – 0
Pandurii Târgu-Jiu
28.09.2019 CSM Reșița
2 – 1
SSC Farul Constanţa
28.09.2019 Gloria Buzău
2 – 1
Concordia Chiajna
28.09.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 – 4
ASU Poli Timişoara
28.09.2019 FC Argeș Pitești
3 – 2
Turris Oltul Turnu-Măgurele
29.09.2019 Ripensia Timișoara
3 – 1
Sportul Snagov
29.09.2019 Metaloglobus București
0 – 0
Rapid București
01.10.2019 Petrolul Ploiești
0 – 0
CS Mioveni

Liga 2 Etapa 10

05.10.2019 Daco-Getica București
Dunărea Călărași
05.10.2019 Concordia Chiajna
1 – 1
Metaloglobus București
05.10.2019 CS Mioveni
3 – 0
AFK Csíkszereda
05.10.2019 SSC Farul Constanţa
1 – 0
Sportul Snagov
05.10.2019 CSM Reșița
1 – 7
Viitorul Târgu-Jiu
05.10.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 1
Petrolul Ploiești
05.10.2019 ASU Poli Timişoara
3 – 0
FC Argeș Pitești
06.10.2019 Universitatea Cluj
1 – 1
Ripensia Timișoara
08.10.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
2 – 1
Gloria Buzău
20.11.2019 Rapid București
2 – 0
UTA Arad

Liga 2 Etapa 11

12.10.2019 Ripensia Timișoara
0 – 5
CS Mioveni
12.10.2019 Viitorul Târgu-Jiu
2 – 1
SSC Farul Constanţa
12.10.2019 Metaloglobus București
1 – 0
Turris Oltul Turnu-Măgurele
13.10.2019 Petrolul Ploiești
Daco-Getica București
13.10.2019 Sportul Snagov
1 – 1
Universitatea Cluj
13.10.2019 AFK Csíkszereda
2 – 2
Pandurii Târgu-Jiu
05.11.2019 Gloria Buzău
0 – 1
ASU Poli Timişoara
06.11.2019 FC Argeș Pitești
3 – 2
CSM Reșița
26.11.2019 UTA Arad
1 – 0
Concordia Chiajna
27.11.2019 Dunărea Călărași
0 – 0
Rapid București

Liga 2 Etapa 12

16.10.2019 Daco-Getica București
AFK Csíkszereda
16.10.2019 Concordia Chiajna
1 – 0
Dunărea Călărași
16.10.2019 CS Mioveni
2 – 1
Sportul Snagov
16.10.2019 SSC Farul Constanţa
3 – 2
Universitatea Cluj
16.10.2019 CSM Reșița
2 – 1
Gloria Buzău
16.10.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 0
Ripensia Timișoara
16.10.2019 ASU Poli Timişoara
1 – 1
Metaloglobus București
16.10.2019 Viitorul Târgu-Jiu
2 – 1
FC Argeș Pitești
16.10.2019 Rapid București
1 – 0
Petrolul Ploiești
16.10.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
1 – 1
UTA Arad

Liga 2 Etapa 13

19.10.2019 Dunărea Călărași
3 – 2
Turris Oltul Turnu-Măgurele
19.10.2019 Metaloglobus București
1 – 0
CSM Reșița
19.10.2019 Gloria Buzău
0 – 0
Viitorul Târgu-Jiu
19.10.2019 Sportul Snagov
3 – 2
Pandurii Târgu-Jiu
19.10.2019 Petrolul Ploiești
3 – 0
Concordia Chiajna
19.10.2019 AFK Csíkszereda
1 – 0
Rapid București
20.10.2019 Ripensia Timișoara
Daco-Getica București
20.10.2019 UTA Arad
1 – 0
ASU Poli Timişoara
20.10.2019 Universitatea Cluj
2 – 2
CS Mioveni
21.10.2019 FC Argeș Pitești
2 – 2
SSC Farul Constanţa

Liga 2 Etapa 14

25.10.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 1
Universitatea Cluj
26.10.2019 Daco-Getica București
Sportul Snagov
26.10.2019 Concordia Chiajna
1 – 0
AFK Csíkszereda
26.10.2019 SSC Farul Constanţa
2 – 0
CS Mioveni
26.10.2019 ASU Poli Timişoara
1 – 1
Dunărea Călărași
26.10.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 – 0
Metaloglobus București
26.10.2019 Rapid București
0 – 0
Ripensia Timișoara
27.10.2019 CSM Reșița
2 – 3
UTA Arad
28.10.2019 FC Argeș Pitești
3 – 1
Gloria Buzău
20.11.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
1 – 1
Petrolul Ploiești

Liga 2 Etapa 15

01.11.2019 Universitatea Cluj
Daco-Getica București
01.11.2019 AFK Csíkszereda
1 – 0
Turris Oltul Turnu-Măgurele
02.11.2019 CS Mioveni
4 – 0
Pandurii Târgu-Jiu
02.11.2019 Dunărea Călărași
2 – 1
CSM Reșița
02.11.2019 Metaloglobus București
0 – 0
FC Argeș Pitești
02.11.2019 Ripensia Timișoara
2 – 1
Concordia Chiajna
02.11.2019 Gloria Buzău
2 – 0
SSC Farul Constanţa
02.11.2019 Petrolul Ploiești
1 – 0
ASU Poli Timişoara
03.11.2019 Sportul Snagov
3 – 2
Rapid București
03.11.2019 UTA Arad
2 – 0
Viitorul Târgu-Jiu

Liga 2 Etapa 16

08.11.2019 Daco-Getica București
CS Mioveni
08.11.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
3 – 3
Ripensia Timișoara
09.11.2019 Concordia Chiajna
2 – 0
Sportul Snagov
09.11.2019 SSC Farul Constanţa
5 – 0
Pandurii Târgu-Jiu
09.11.2019 CSM Reșița
1 – 1
Petrolul Ploiești
09.11.2019 Gloria Buzău
1 – 2
Metaloglobus București
09.11.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 – 3
Dunărea Călărași
09.11.2019 ASU Poli Timişoara
1 – 0
AFK Csíkszereda
09.11.2019 FC Argeș Pitești
0 – 0
UTA Arad
10.11.2019 Rapid București
1 – 1
Universitatea Cluj

Liga 2 Etapa 17

12.11.2019 Pandurii Târgu-Jiu
Daco-Getica București
12.11.2019 Petrolul Ploiești
3 – 1
Viitorul Târgu-Jiu
13.11.2019 Dunărea Călărași
1 – 2
FC Argeș Pitești
13.11.2019 Metaloglobus București
1 – 0
SSC Farul Constanţa
13.11.2019 AFK Csíkszereda
1 – 0
CSM Reșița
13.11.2019 Ripensia Timișoara
1 – 1
ASU Poli Timişoara
13.11.2019 Sportul Snagov
2 – 3
Turris Oltul Turnu-Măgurele
13.11.2019 UTA Arad
3 – 0
Gloria Buzău
13.11.2019 Universitatea Cluj
2 – 1
Concordia Chiajna
13.11.2019 CS Mioveni
1 – 5
Rapid București

Liga 2 Etapa 18

15.11.2019 SSC Farul Constanţa
Daco-Getica București
16.11.2019 CSM Reșița
1 – 2
Ripensia Timișoara
16.11.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 – 1
AFK Csíkszereda
16.11.2019 Gloria Buzău
3 – 1
Dunărea Călărași
16.11.2019 Rapid București
4 – 0
Pandurii Târgu-Jiu
16.11.2019 ASU Poli Timişoara
2 – 0
Sportul Snagov
17.11.2019 Concordia Chiajna
1 – 1
CS Mioveni
17.11.2019 FC Argeș Pitești
1 – 1
Petrolul Ploiești
17.11.2019 Metaloglobus București
1 – 1
UTA Arad
17.11.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
1 – 1
Universitatea Cluj

Liga 2 Etapa 19

23.11.2019 Daco-Getica București
Rapid București
23.11.2019 Dunărea Călărași
3 – 1
Metaloglobus București
23.11.2019 AFK Csíkszereda
0 – 0
FC Argeș Pitești
23.11.2019 Ripensia Timișoara
0 – 0
Viitorul Târgu-Jiu
23.11.2019 Sportul Snagov
3 – 3
CSM Reșița
23.11.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 0
Concordia Chiajna
23.11.2019 Universitatea Cluj
0 – 0
ASU Poli Timişoara
24.11.2019 UTA Arad
1 – 0
SSC Farul Constanţa
25.11.2019 Petrolul Ploiești
0 – 1
Gloria Buzău
26.11.2019 CS Mioveni
5 – 2
Turris Oltul Turnu-Măgurele

Liga 2 Etapa 20

30.11.2019 Daco-Getica București
Concordia Chiajna
30.11.2019 CS Mioveni
0 – 1
ASU Poli Timişoara
30.11.2019 AFK Csíkszereda
1 – 1
Gloria Buzău
30.11.2019 Ripensia Timișoara
1 – 2
FC Argeș Pitești
30.11.2019 Sportul Snagov
2 – 5
Viitorul Târgu-Jiu
30.11.2019 SSC Farul Constanţa
3 – 1
Rapid București
30.11.2019 Universitatea Cluj
1 – 1
CSM Reșița
30.11.2019 Pandurii Târgu-Jiu
0 – 1
Turris Oltul Turnu-Măgurele
01.12.2019 Dunărea Călărași
1 – 0
UTA Arad
02.12.2019 Petrolul Ploiești
0 – 0
Metaloglobus București

Liga 2 Etapa 21

06.12.2019 FC Argeș Pitești
3 – 0
Sportul Snagov
07.12.2019 Turris Oltul Turnu-Măgurele
Daco-Getica București
07.12.2019 Metaloglobus București
3 – 0
AFK Csíkszereda
07.12.2019 Gloria Buzău
3 – 3
Ripensia Timișoara
07.12.2019 CSM Reșița
0 – 1
CS Mioveni
07.12.2019 Dunărea Călărași
1 – 1
SSC Farul Constanţa
07.12.2019 ASU Poli Timişoara
1 – 0
Pandurii Târgu-Jiu
07.12.2019 Concordia Chiajna
1 – 3
Rapid București
08.12.2019 UTA Arad
3 – 0
Petrolul Ploiești
08.12.2019 Viitorul Târgu-Jiu
1 – 1
Universitatea Cluj

Liga 2 Etapa 22

22.02.2020 SSC Farul Constanţa
Concordia Chiajna
22.02.2020 Rapid București
Turris Oltul Turnu-Măgurele
22.02.2020 Daco-Getica București
ASU Poli Timişoara
22.02.2020 Pandurii Târgu-Jiu
CSM Reșița
22.02.2020 CS Mioveni
Viitorul Târgu-Jiu
22.02.2020 Universitatea Cluj
FC Argeș Pitești
22.02.2020 Sportul Snagov
Gloria Buzău
22.02.2020 Ripensia Timișoara
Metaloglobus București
22.02.2020 AFK Csíkszereda
UTA Arad
22.02.2020 Petrolul Ploiești
Dunărea Călărași

Liga 2 Etapa 23

28.02.2020 Petrolul Ploiești
SSC Farul Constanţa
28.02.2020 Dunărea Călărași
AFK Csíkszereda
28.02.2020 UTA Arad
Ripensia Timișoara
28.02.2020 Metaloglobus București
Sportul Snagov
28.02.2020 Gloria Buzău
Universitatea Cluj
28.02.2020 FC Argeș Pitești
CS Mioveni
28.02.2020 Viitorul Târgu-Jiu
Pandurii Târgu-Jiu
28.02.2020 CSM Reșița
Daco-Getica București
28.02.2020 ASU Poli Timişoara
Rapid București
28.02.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
Concordia Chiajna

Liga 2 Etapa 24

07.03.2020 SSC Farul Constanţa
Turris Oltul Turnu-Măgurele
07.03.2020 Concordia Chiajna
ASU Poli Timişoara
07.03.2020 Rapid București
CSM Reșița
07.03.2020 Daco-Getica București
Viitorul Târgu-Jiu
07.03.2020 Pandurii Târgu-Jiu
FC Argeș Pitești
07.03.2020 CS Mioveni
Gloria Buzău
07.03.2020 Universitatea Cluj
Metaloglobus București
07.03.2020 Sportul Snagov
UTA Arad
07.03.2020 Ripensia Timișoara
Dunărea Călărași
07.03.2020 AFK Csíkszereda
Petrolul Ploiești

Liga 2 Etapa 25

14.03.2020 AFK Csíkszereda
SSC Farul Constanţa
14.03.2020 Petrolul Ploiești
Ripensia Timișoara
14.03.2020 Dunărea Călărași
Sportul Snagov
14.03.2020 UTA Arad
Universitatea Cluj
14.03.2020 Metaloglobus București
CS Mioveni
14.03.2020 Gloria Buzău
Pandurii Târgu-Jiu
14.03.2020 FC Argeș Pitești
Daco-Getica București
14.03.2020 Viitorul Târgu-Jiu
Rapid București
14.03.2020 CSM Reșița
Concordia Chiajna
14.03.2020 ASU Poli Timişoara
Turris Oltul Turnu-Măgurele

Liga 2 Etapa 26

21.03.2020 SSC Farul Constanţa
ASU Poli Timişoara
21.03.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
CSM Reșița
21.03.2020 Concordia Chiajna
Viitorul Târgu-Jiu
21.03.2020 Rapid București
FC Argeș Pitești
21.03.2020 Daco-Getica București
Gloria Buzău
21.03.2020 Pandurii Târgu-Jiu
Metaloglobus București
21.03.2020 CS Mioveni
UTA Arad
21.03.2020 Universitatea Cluj
Dunărea Călărași
21.03.2020 Sportul Snagov
Petrolul Ploiești
21.03.2020 Ripensia Timișoara
AFK Csíkszereda

Liga 2 Etapa 27

28.03.2020 Ripensia Timișoara
SSC Farul Constanţa
28.03.2020 AFK Csíkszereda
Sportul Snagov
28.03.2020 Petrolul Ploiești
Universitatea Cluj
28.03.2020 Dunărea Călărași
CS Mioveni
28.03.2020 UTA Arad
Pandurii Târgu-Jiu
28.03.2020 Metaloglobus București
Daco-Getica București
28.03.2020 Gloria Buzău
Rapid București
28.03.2020 FC Argeș Pitești
Concordia Chiajna
28.03.2020 Viitorul Târgu-Jiu
Turris Oltul Turnu-Măgurele
28.03.2020 CSM Reșița
ASU Poli Timişoara

Liga 2 Etapa 28

04.04.2020 SSC Farul Constanţa
CSM Reșița
04.04.2020 ASU Poli Timişoara
Viitorul Târgu-Jiu
04.04.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
FC Argeș Pitești
04.04.2020 Concordia Chiajna
Gloria Buzău
04.04.2020 Rapid București
Metaloglobus București
04.04.2020 Daco-Getica București
UTA Arad
04.04.2020 Pandurii Târgu-Jiu
Dunărea Călărași
04.04.2020 CS Mioveni
Petrolul Ploiești
04.04.2020 Universitatea Cluj
AFK Csíkszereda
04.04.2020 Sportul Snagov
Ripensia Timișoara

Liga 2 Etapa 29

08.04.2020 Sportul Snagov
SSC Farul Constanţa
08.04.2020 Ripensia Timișoara
Universitatea Cluj
08.04.2020 AFK Csíkszereda
CS Mioveni
08.04.2020 Petrolul Ploiești
Pandurii Târgu-Jiu
08.04.2020 Dunărea Călărași
Daco-Getica București
08.04.2020 UTA Arad
Rapid București
08.04.2020 Metaloglobus București
Concordia Chiajna
08.04.2020 Gloria Buzău
Turris Oltul Turnu-Măgurele
08.04.2020 FC Argeș Pitești
ASU Poli Timişoara
08.04.2020 Viitorul Târgu-Jiu
CSM Reșița

Liga 2 Etapa 30

11.04.2020 SSC Farul Constanţa
Viitorul Târgu-Jiu
11.04.2020 CSM Reșița
FC Argeș Pitești
11.04.2020 ASU Poli Timişoara
Gloria Buzău
11.04.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
Metaloglobus București
11.04.2020 Concordia Chiajna
UTA Arad
11.04.2020 Rapid București
Dunărea Călărași
11.04.2020 Daco-Getica București
Petrolul Ploiești
11.04.2020 Pandurii Târgu-Jiu
AFK Csíkszereda
11.04.2020 CS Mioveni
Ripensia Timișoara
11.04.2020 Universitatea Cluj
Sportul Snagov

Liga 2 Etapa 31

17.04.2020 Universitatea Cluj
SSC Farul Constanţa
17.04.2020 Sportul Snagov
CS Mioveni
17.04.2020 Ripensia Timișoara
Pandurii Târgu-Jiu
17.04.2020 AFK Csíkszereda
Daco-Getica București
17.04.2020 Petrolul Ploiești
Rapid București
17.04.2020 Dunărea Călărași
Concordia Chiajna
17.04.2020 UTA Arad
Turris Oltul Turnu-Măgurele
17.04.2020 Metaloglobus București
ASU Poli Timişoara
17.04.2020 Gloria Buzău
CSM Reșița
17.04.2020 FC Argeș Pitești
Viitorul Târgu-Jiu

Liga 2 Etapa 32

25.04.2020 SSC Farul Constanţa
FC Argeș Pitești
25.04.2020 Viitorul Târgu-Jiu
Gloria Buzău
25.04.2020 CSM Reșița
Metaloglobus București
25.04.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
Dunărea Călărași
25.04.2020 Concordia Chiajna
Petrolul Ploiești
25.04.2020 Rapid București
AFK Csíkszereda
25.04.2020 Daco-Getica București
Ripensia Timișoara
25.04.2020 Pandurii Târgu-Jiu
Sportul Snagov
25.04.2020 CS Mioveni
Universitatea Cluj
25.04.2020 ASU Poli Timişoara
UTA Arad

Liga 2 Etapa 33

02.05.2020 CS Mioveni
SSC Farul Constanţa
02.05.2020 Universitatea Cluj
Pandurii Târgu-Jiu
02.05.2020 Sportul Snagov
Daco-Getica București
02.05.2020 Ripensia Timișoara
Rapid București
02.05.2020 AFK Csíkszereda
Concordia Chiajna
02.05.2020 Petrolul Ploiești
Turris Oltul Turnu-Măgurele
02.05.2020 Dunărea Călărași
ASU Poli Timişoara
02.05.2020 UTA Arad
CSM Reșița
02.05.2020 Metaloglobus București
Viitorul Târgu-Jiu
02.05.2020 Gloria Buzău
FC Argeș Pitești

Liga 2 Etapa 34

09.05.2020 SSC Farul Constanţa
Gloria Buzău
09.05.2020 FC Argeș Pitești
Metaloglobus București
09.05.2020 Viitorul Târgu-Jiu
UTA Arad
09.05.2020 CSM Reșița
Dunărea Călărași
09.05.2020 ASU Poli Timişoara
Petrolul Ploiești
09.05.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
AFK Csíkszereda
09.05.2020 Concordia Chiajna
Ripensia Timișoara
09.05.2020 Rapid București
Sportul Snagov
09.05.2020 Daco-Getica București
Universitatea Cluj
09.05.2020 Pandurii Târgu-Jiu
CS Mioveni

Liga 2 Etapa 35

13.05.2020 Pandurii Târgu-Jiu
SSC Farul Constanţa
13.05.2020 CS Mioveni
Daco-Getica București
13.05.2020 Universitatea Cluj
Rapid București
13.05.2020 Sportul Snagov
Concordia Chiajna
13.05.2020 Ripensia Timișoara
Turris Oltul Turnu-Măgurele
13.05.2020 AFK Csíkszereda
ASU Poli Timişoara
13.05.2020 Petrolul Ploiești
CSM Reșița
13.05.2020 Dunărea Călărași
Viitorul Târgu-Jiu
13.05.2020 UTA Arad
FC Argeș Pitești
13.05.2020 Metaloglobus București
Gloria Buzău

Liga 2 Etapa 36

16.05.2020 SSC Farul Constanţa
Metaloglobus București
16.05.2020 Gloria Buzău
UTA Arad
16.05.2020 FC Argeș Pitești
Dunărea Călărași
16.05.2020 Viitorul Târgu-Jiu
Petrolul Ploiești
16.05.2020 CSM Reșița
AFK Csíkszereda
16.05.2020 ASU Poli Timişoara
Ripensia Timișoara
16.05.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
Sportul Snagov
16.05.2020 Concordia Chiajna
Universitatea Cluj
16.05.2020 Rapid București
CS Mioveni
16.05.2020 Daco-Getica București
Pandurii Târgu-Jiu

Liga 2 Etapa 37

23.05.2020 Daco-Getica București
SSC Farul Constanţa
23.05.2020 Pandurii Târgu-Jiu
Rapid București
23.05.2020 CS Mioveni
Concordia Chiajna
23.05.2020 Universitatea Cluj
Turris Oltul Turnu-Măgurele
23.05.2020 Sportul Snagov
ASU Poli Timişoara
23.05.2020 Ripensia Timișoara
CSM Reșița
23.05.2020 AFK Csíkszereda
Viitorul Târgu-Jiu
23.05.2020 Petrolul Ploiești
FC Argeș Pitești
23.05.2020 Dunărea Călărași
Gloria Buzău
23.05.2020 UTA Arad
Metaloglobus București

Liga 2 Etapa 38

30.05.2020 SSC Farul Constanţa
UTA Arad
30.05.2020 Metaloglobus București
Dunărea Călărași
30.05.2020 Gloria Buzău
Petrolul Ploiești
30.05.2020 FC Argeș Pitești
AFK Csíkszereda
30.05.2020 Viitorul Târgu-Jiu
Ripensia Timișoara
30.05.2020 CSM Reșița
Sportul Snagov
30.05.2020 ASU Poli Timişoara
Universitatea Cluj
30.05.2020 Turris Oltul Turnu-Măgurele
CS Mioveni
30.05.2020 Concordia Chiajna
Pandurii Târgu-Jiu
30.05.2020 Rapid București
Daco-Getica București
Comentarii Facebook

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.