Liga 3 seria 1 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat

Liga 3 seria 1 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat
Liga 3 Seria 1 Etapa 1

23.08.2019 FC Botoşani II
1 – 3
Aerostar Bacău
23.08.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
1 – 0
CSM Foșcani
23.08.2019 CSM Bacău
0 – 1
Şomuz Fălticeni
24.08.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
2 – 1
Știința Miroslava
24.08.2019 CSM Pașcani
1 – 2
Oțelul Galați
24.08.2019 CSU Galați
0 – 0
KSE Târgu-Secuiesc
24.08.2019 Foresta Suceava
3 – 0
Sporting Liești
24.08.2019 Huşana Huşi
0 – 1
Bucovina Rădăuți

Liga 3 Seria 1 Etapa 2

30.08.2019 Aerostar Bacău
1 – 0
Şomuz Fălticeni
30.08.2019 FC Botoşani II
1 – 1
FC Ozana Târgu-Neamţ
31.08.2019 Bucovina Rădăuți
1 – 0
CSM Bacău
31.08.2019 Sporting Liești
2 – 1
Huşana Huşi
31.08.2019 KSE Târgu-Secuiesc
1 – 1
Foresta Suceava
31.08.2019 Știința Miroslava
3 – 2
CSM Pașcani
31.08.2019 CSM Foșcani
2 – 1
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
31.08.2019 Oțelul Galați
2 – 0
CSU Galați

Liga 3 Seria 1 Etapa 3

06.09.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
1 – 2
Aerostar Bacău
06.09.2019 CSM Bacău
1 – 0
Sporting Liești
07.09.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
4 – 0
FC Botoşani II
07.09.2019 CSM Pașcani
0 – 2
CSM Foșcani
07.09.2019 CSU Galați
2 – 2
Știința Miroslava
07.09.2019 Foresta Suceava
3 – 0
Oțelul Galați
07.09.2019 Huşana Huşi
0 – 0
KSE Târgu-Secuiesc
07.09.2019 Şomuz Fălticeni
0 – 5
Bucovina Rădăuți

Liga 3 Seria 1 Etapa 4

13.09.2019 Aerostar Bacău
3 – 2
Bucovina Rădăuți
13.09.2019 FC Botoşani II
4 – 2
CSM Pașcani
13.09.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
1 – 2
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
14.09.2019 Sporting Liești
1 – 1
Şomuz Fălticeni
14.09.2019 KSE Târgu-Secuiesc
0 – 0
CSM Bacău
14.09.2019 Știința Miroslava
2 – 3
Foresta Suceava
14.09.2019 CSM Foșcani
1 – 0
CSU Galați
14.09.2019 Oțelul Galați
2 – 0
Huşana Huşi

Liga 3 Seria 1 Etapa 5

20.09.2019 CSM Bacău
0 – 2
Oțelul Galați
21.09.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
0 – 2
Aerostar Bacău
21.09.2019 CSM Pașcani
2 – 6
FC Ozana Târgu-Neamţ
21.09.2019 CSU Galați
2 – 4
FC Botoşani II
21.09.2019 Foresta Suceava
1 – 1
CSM Foșcani
21.09.2019 Huşana Huşi
3 – 0
Știința Miroslava
21.09.2019 Şomuz Fălticeni
2 – 2
KSE Târgu-Secuiesc
21.09.2019 Bucovina Rădăuți
4 – 0
Sporting Liești

Liga 3 Seria 1 Etapa 6

27.09.2019 Aerostar Bacău
3 – 1
Sporting Liești
27.09.2019 FC Botoşani II
4 – 1
Foresta Suceava
27.09.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
1 – 1
CSU Galați
28.09.2019 KSE Târgu-Secuiesc
0 – 1
Bucovina Rădăuți
28.09.2019 Oțelul Galați
3 – 0
Şomuz Fălticeni
28.09.2019 Știința Miroslava
4 – 0
CSM Bacău
28.09.2019 CSM Foșcani
2 – 0
Huşana Huşi
28.09.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
7 – 1
CSM Pașcani

Liga 3 Seria 1 Etapa 7

04.10.2019 CSM Bacău
0 – 0
CSM Foșcani
05.10.2019 CSM Pașcani
0 – 7
Aerostar Bacău
05.10.2019 CSU Galați
0 – 1
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
05.10.2019 Foresta Suceava
3 – 1
FC Ozana Târgu-Neamţ
05.10.2019 Huşana Huşi
2 – 1
FC Botoşani II
05.10.2019 Şomuz Fălticeni
0 – 2
Știința Miroslava
05.10.2019 Bucovina Rădăuți
1 – 2
Oțelul Galați
05.10.2019 Sporting Liești
1 – 0
KSE Târgu-Secuiesc

Liga 3 Seria 1 Etapa 8

11.10.2019 Aerostar Bacău
5 – 0
KSE Târgu-Secuiesc
11.10.2019 FC Botoşani II
1 – 1
CSM Bacău
11.10.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
2 – 0
Huşana Huşi
12.10.2019 Știința Miroslava
1 – 1
Bucovina Rădăuți
12.10.2019 CSM Foșcani
2 – 2
Şomuz Fălticeni
12.10.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
5 – 1
Foresta Suceava
12.10.2019 CSM Pașcani
1 – 4
CSU Galați
12.10.2019 Oțelul Galați
0 – 0
Sporting Liești

Liga 3 Seria 1 Etapa 9

18.10.2019 CSM Bacău
1 – 3
FC Ozana Târgu-Neamţ
19.10.2019 CSU Galați
0 – 2
Aerostar Bacău
19.10.2019 Foresta Suceava
10 – 0
CSM Pașcani
19.10.2019 Huşana Huşi
0 – 4
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
19.10.2019 Şomuz Fălticeni
2 – 1
FC Botoşani II
19.10.2019 Bucovina Rădăuți
4 – 1
CSM Foșcani
19.10.2019 Sporting Liești
1 – 3
Știința Miroslava
19.10.2019 KSE Târgu-Secuiesc
3 – 4
Oțelul Galați

Liga 3 Seria 1 Etapa 10

25.10.2019 Aerostar Bacău
2 – 0
Oțelul Galați
25.10.2019 FC Botoşani II
0 – 2
Bucovina Rădăuți
25.10.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
3 – 0
Şomuz Fălticeni
26.10.2019 Știința Miroslava
2 – 0
KSE Târgu-Secuiesc
26.10.2019 CSM Foșcani
1 – 0
Sporting Liești
26.10.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
3 – 0
CSM Bacău
26.10.2019 CSM Pașcani
1 – 4
Huşana Huşi
26.10.2019 CSU Galați
2 – 4
Foresta Suceava

Liga 3 Seria 1 Etapa 11

01.11.2019 CSM Bacău
2 – 0
CSM Pașcani
02.11.2019 Huşana Huşi
3 – 0
CSU Galați
02.11.2019 Şomuz Fălticeni
0 – 0
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
02.11.2019 Bucovina Rădăuți
3 – 1
FC Ozana Târgu-Neamţ
02.11.2019 Sporting Liești
2 – 2
FC Botoşani II
02.11.2019 KSE Târgu-Secuiesc
2 – 0
CSM Foșcani
02.11.2019 Oțelul Galați
2 – 1
Știința Miroslava
03.11.2019 Foresta Suceava
1 – 0
Aerostar Bacău

Liga 3 Seria 1 Etapa 12

08.11.2019 Aerostar Bacău
2 – 1
Știința Miroslava
08.11.2019 CSM Foșcani
4 – 0
Oțelul Galați
08.11.2019 FC Botoşani II
2 – 1
KSE Târgu-Secuiesc
08.11.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
3 – 0
Sporting Liești
08.11.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
1 – 0
Bucovina Rădăuți
08.11.2019 CSM Pașcani
0 – 6
Şomuz Fălticeni
08.11.2019 CSU Galați
2 – 0
CSM Bacău
08.11.2019 Foresta Suceava
4 – 0
Huşana Huşi

Liga 3 Seria 1 Etapa 13

15.11.2019 CSM Bacău
0 – 1
Foresta Suceava
16.11.2019 Huşana Huşi
1 – 2
Aerostar Bacău
16.11.2019 Şomuz Fălticeni
1 – 1
CSU Galați
16.11.2019 Bucovina Rădăuți
7 – 0
CSM Pașcani
16.11.2019 Sporting Liești
1 – 1
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
16.11.2019 KSE Târgu-Secuiesc
2 – 1
FC Ozana Târgu-Neamţ
16.11.2019 Oțelul Galați
1 – 1
FC Botoşani II
16.11.2019 Știința Miroslava
2 – 1
CSM Foșcani

Liga 3 Seria 1 Etapa 14

22.11.2019 Aerostar Bacău
0 – 1
CSM Foșcani
22.11.2019 FC Botoşani II
0 – 2
Știința Miroslava
22.11.2019 FC Ozana Târgu-Neamţ
3 – 2
Oțelul Galați
22.11.2019 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
3 – 0
KSE Târgu-Secuiesc
22.11.2019 CSM Pașcani
0 – 10
Sporting Liești
22.11.2019 CSU Galați
0 – 2
Bucovina Rădăuți
22.11.2019 Foresta Suceava
4 – 1
Şomuz Fălticeni
22.11.2019 Huşana Huşi
3 – 1
CSM Bacău

Liga 3 Seria 1 Etapa 15

29.11.2019 CSM Bacău
0 – 3
Aerostar Bacău
30.11.2019 Şomuz Fălticeni
2 – 0
Huşana Huşi
30.11.2019 Bucovina Rădăuți
0 – 3
Foresta Suceava
30.11.2019 Sporting Liești
2 – 1
CSU Galați
30.11.2019 KSE Târgu-Secuiesc
6 – 0
CSM Pașcani
30.11.2019 Oțelul Galați
0 – 0
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
30.11.2019 Știința Miroslava
4 – 1
FC Ozana Târgu-Neamţ
30.11.2019 CSM Foșcani
2 – 0
FC Botoşani II

Liga 3 Seria 1 Etapa 16

07.03.2020 Aerostar Bacău
15:00
FC Botoşani II
07.03.2020 CSM Foșcani
15:00
FC Ozana Târgu-Neamţ
07.03.2020 Știința Miroslava
15:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
07.03.2020 Oțelul Galați
15:00
CSM Pașcani
07.03.2020 KSE Târgu-Secuiesc
15:00
CSU Galați
07.03.2020 Sporting Liești
15:00
Foresta Suceava
07.03.2020 Bucovina Rădăuți
15:00
Huşana Huşi
07.03.2020 Şomuz Fălticeni
15:00
CSM Bacău

Liga 3 Seria 1 Etapa 17

14.03.2020 Şomuz Fălticeni
15:00
Aerostar Bacău
14.03.2020 CSM Bacău
15:00
Bucovina Rădăuți
14.03.2020 Huşana Huşi
15:00
Sporting Liești
14.03.2020 Foresta Suceava
15:00
KSE Târgu-Secuiesc
14.03.2020 CSU Galați
15:00
Oțelul Galați
14.03.2020 CSM Pașcani
15:00
Știința Miroslava
14.03.2020 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
15:00
CSM Foșcani
14.03.2020 FC Ozana Târgu-Neamţ
15:00
FC Botoşani II

Liga 3 Seria 1 Etapa 18

21.03.2020 Aerostar Bacău
15:00
FC Ozana Târgu-Neamţ
21.03.2020 FC Botoşani II
15:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
21.03.2020 CSM Foșcani
15:00
CSM Pașcani
21.03.2020 Știința Miroslava
15:00
CSU Galați
21.03.2020 Oțelul Galați
15:00
Foresta Suceava
21.03.2020 KSE Târgu-Secuiesc
15:00
Huşana Huşi
21.03.2020 Sporting Liești
15:00
CSM Bacău
21.03.2020 Bucovina Rădăuți
15:00
Şomuz Fălticeni

Liga 3 Seria 1 Etapa 19

28.03.2020 Bucovina Rădăuți
15:00
Aerostar Bacău
28.03.2020 Şomuz Fălticeni
15:00
Sporting Liești
28.03.2020 CSM Bacău
15:00
KSE Târgu-Secuiesc
28.03.2020 Huşana Huşi
15:00
Oțelul Galați
28.03.2020 Foresta Suceava
15:00
Știința Miroslava
28.03.2020 CSU Galați
15:00
CSM Foșcani
28.03.2020 CSM Pașcani
15:00
FC Botoşani II
28.03.2020 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
15:00
FC Ozana Târgu-Neamţ

Liga 3 Seria 1 Etapa 20

04.04.2020 Aerostar Bacău
17:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
04.04.2020 FC Ozana Târgu-Neamţ
17:00
CSM Pașcani
04.04.2020 FC Botoşani II
17:00
CSU Galați
04.04.2020 CSM Foșcani
17:00
Foresta Suceava
04.04.2020 Știința Miroslava
17:00
Huşana Huşi
04.04.2020 Oțelul Galați
17:00
CSM Bacău
04.04.2020 KSE Târgu-Secuiesc
17:00
Şomuz Fălticeni
04.04.2020 Sporting Liești
17:00
Bucovina Rădăuți

Liga 3 Seria 1 Etapa 21

08.04.2020 Sporting Liești
17:00
Aerostar Bacău
08.04.2020 Bucovina Rădăuți
17:00
KSE Târgu-Secuiesc
08.04.2020 Şomuz Fălticeni
17:00
Oțelul Galați
08.04.2020 CSM Bacău
17:00
Știința Miroslava
08.04.2020 Huşana Huşi
17:00
CSM Foșcani
08.04.2020 Foresta Suceava
17:00
FC Botoşani II
08.04.2020 CSU Galați
17:00
FC Ozana Târgu-Neamţ
08.04.2020 CSM Pașcani
17:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ

Liga 3 Seria 1 Etapa 22

11.04.2020 Aerostar Bacău
17:00
CSM Pașcani
11.04.2020 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
17:00
CSU Galați
11.04.2020 FC Ozana Târgu-Neamţ
17:00
Foresta Suceava
11.04.2020 FC Botoşani II
17:00
Huşana Huşi
11.04.2020 CSM Foșcani
17:00
CSM Bacău
11.04.2020 Știința Miroslava
17:00
Şomuz Fălticeni
11.04.2020 Oțelul Galați
17:00
Bucovina Rădăuți
11.04.2020 KSE Târgu-Secuiesc
17:00
Sporting Liești

Liga 3 Seria 1 Etapa 23

17.04.2020 KSE Târgu-Secuiesc
17:00
Aerostar Bacău
17.04.2020 Sporting Liești
17:00
Oțelul Galați
17.04.2020 Bucovina Rădăuți
17:00
Știința Miroslava
17.04.2020 Şomuz Fălticeni
17:00
CSM Foșcani
17.04.2020 CSM Bacău
17:00
FC Botoşani II
17.04.2020 Huşana Huşi
17:00
FC Ozana Târgu-Neamţ
17.04.2020 Foresta Suceava
17:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
17.04.2020 CSU Galați
17:00
CSM Pașcani

Liga 3 Seria 1 Etapa 24

25.04.2020 Aerostar Bacău
17:00
CSU Galați
25.04.2020 CSM Pașcani
17:00
Foresta Suceava
25.04.2020 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
17:00
Huşana Huşi
25.04.2020 FC Ozana Târgu-Neamţ
17:00
CSM Bacău
25.04.2020 FC Botoşani II
17:00
Şomuz Fălticeni
25.04.2020 CSM Foșcani
17:00
Bucovina Rădăuți
25.04.2020 Știința Miroslava
17:00
Sporting Liești
25.04.2020 Oțelul Galați
17:00
KSE Târgu-Secuiesc

Liga 3 Seria 1 Etapa 25

02.05.2020 Oțelul Galați
18:00
Aerostar Bacău
02.05.2020 KSE Târgu-Secuiesc
18:00
Știința Miroslava
02.05.2020 Sporting Liești
18:00
CSM Foșcani
02.05.2020 Bucovina Rădăuți
18:00
FC Botoşani II
02.05.2020 Şomuz Fălticeni
18:00
FC Ozana Târgu-Neamţ
02.05.2020 CSM Bacău
18:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
02.05.2020 Huşana Huşi
18:00
CSM Pașcani
02.05.2020 Foresta Suceava
18:00
CSU Galați

Liga 3 Seria 1 Etapa 26

06.05.2020 Aerostar Bacău
18:00
Foresta Suceava
06.05.2020 CSU Galați
18:00
Huşana Huşi
06.05.2020 CSM Pașcani
18:00
CSM Bacău
06.05.2020 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
18:00
Şomuz Fălticeni
06.05.2020 FC Ozana Târgu-Neamţ
18:00
Bucovina Rădăuți
06.05.2020 FC Botoşani II
18:00
Sporting Liești
06.05.2020 CSM Foșcani
18:00
KSE Târgu-Secuiesc
06.05.2020 Știința Miroslava
18:00
Oțelul Galați

Liga 3 Seria 1 Etapa 27

09.05.2020 Știința Miroslava
18:00
Aerostar Bacău
09.05.2020 Oțelul Galați
18:00
CSM Foșcani
09.05.2020 KSE Târgu-Secuiesc
18:00
FC Botoşani II
09.05.2020 Sporting Liești
18:00
FC Ozana Târgu-Neamţ
09.05.2020 Bucovina Rădăuți
18:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
09.05.2020 Şomuz Fălticeni
18:00
CSM Pașcani
09.05.2020 CSM Bacău
18:00
CSU Galați
09.05.2020 Huşana Huşi
18:00
Foresta Suceava

Liga 3 Seria 1 Etapa 28

16.05.2020 Aerostar Bacău
18:00
Huşana Huşi
16.05.2020 Foresta Suceava
18:00
CSM Bacău
16.05.2020 CSU Galați
18:00
Şomuz Fălticeni
16.05.2020 CSM Pașcani
18:00
Bucovina Rădăuți
16.05.2020 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
18:00
Sporting Liești
16.05.2020 FC Ozana Târgu-Neamţ
18:00
KSE Târgu-Secuiesc
16.05.2020 FC Botoşani II
18:00
Oțelul Galați
16.05.2020 CSM Foșcani
18:00
Știința Miroslava

Liga 3 Seria 1 Etapa 29

23.05.2020 CSM Foșcani
18:00
Aerostar Bacău
23.05.2020 Știința Miroslava
18:00
FC Botoşani II
23.05.2020 Oțelul Galați
18:00
FC Ozana Târgu-Neamţ
23.05.2020 KSE Târgu-Secuiesc
18:00
CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
23.05.2020 Sporting Liești
18:00
CSM Pașcani
23.05.2020 Bucovina Rădăuți
18:00
CSU Galați
23.05.2020 Şomuz Fălticeni
18:00
Foresta Suceava
23.05.2020 CSM Bacău
18:00
Huşana Huşi

Liga 3 Seria 1 Etapa 30

30.05.2020 Aerostar Bacău
18:00
CSM Bacău
30.05.2020 Huşana Huşi
18:00
Şomuz Fălticeni
30.05.2020 Foresta Suceava
18:00
Bucovina Rădăuți
30.05.2020 CSU Galați
18:00
Sporting Liești
30.05.2020 CSM Pașcani
18:00
KSE Târgu-Secuiesc
30.05.2020 CSM Ceahlăul Piatra-Neamţ
18:00
Oțelul Galați
30.05.2020 FC Ozana Târgu-Neamţ
18:00
Știința Miroslava
30.05.2020 FC Botoşani II
18:00
CSM Foșcani
Comentarii Facebook

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.