Liga 3 seria 2 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat

Liga 3 seria 2 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum și restul de partide din sezonul regulat
Liga 3 Seria 2 Etapa 1

23.08.2019 Fotbal Club FCSB II
2 – 2
Agricola Borcea
23.08.2019 Înainte Modelu
3 – 3
Axiopolis Sport Cernavodă
24.08.2019 Viitorul Ianca
1 – 0
CS Tunari
24.08.2019 Metalul Buzău
5 – 0
Dacia Unirea Brăila
24.08.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 – 3
CSM Medgidia
24.08.2019 Mostiştea Ulmu
0 – 1
CS Afumați
24.08.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 – 4
Unirea Slobozia
24.08.2019 SC Popeşti Leordeni
3 – 0
CS Făurei

Liga 3 Seria 2 Etapa 2

30.08.2019 Dacia Unirea Brăila
3 – 2
Recolta Gheorghe Doja
31.08.2019 CS Tunari
3 – 2
CS Făurei
31.08.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
1 – 4
SC Popeşti Leordeni
31.08.2019 Unirea Slobozia
2 – 0
Înainte Modelu
31.08.2019 CS Afumați
2 – 0
Poseidon Limanu 2 Mai
31.08.2019 Agricola Borcea
2 – 2
Mostiştea Ulmu
31.08.2019 CSM Medgidia
0 – 0
Fotbal Club FCSB II
31.08.2019 Viitorul Ianca
1 – 3
Metalul Buzău

Liga 3 Seria 2 Etapa 3

06.09.2019 Fotbal Club FCSB II
2 – 1
Dacia Unirea Brăila
06.09.2019 Înainte Modelu
1 – 1
CS Afumați
07.09.2019 Metalul Buzău
0 – 1
CS Tunari
07.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
0 – 1
Viitorul Ianca
07.09.2019 Mostiştea Ulmu
4 – 1
CSM Medgidia
07.09.2019 SC Popeşti Leordeni
0 – 0
Unirea Slobozia
07.09.2019 CS Făurei
3 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
25.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 – 2
Agricola Borcea

Liga 3 Seria 2 Etapa 4

13.09.2019 Dacia Unirea Brăila
0 – 2
Mostiştea Ulmu
14.09.2019 CS Tunari
5 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
14.09.2019 Unirea Slobozia
2 – 0
CS Făurei
14.09.2019 CS Afumați
1 – 0
SC Popeşti Leordeni
14.09.2019 Agricola Borcea
0 – 1
Înainte Modelu
14.09.2019 CSM Medgidia
3 – 3
Poseidon Limanu 2 Mai
14.09.2019 Viitorul Ianca
1 – 0
Fotbal Club FCSB II
14.09.2019 Metalul Buzău
3 – 1
Recolta Gheorghe Doja

Liga 3 Seria 2 Etapa 5

20.09.2019 Fotbal Club FCSB II
0 – 0
Metalul Buzău
20.09.2019 Înainte Modelu
2 – 1
CSM Medgidia
21.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
2 – 3
CS Tunari
21.09.2019 Mostiştea Ulmu
3 – 0
Viitorul Ianca
21.09.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 – 1
Dacia Unirea Brăila
21.09.2019 SC Popeşti Leordeni
2 – 1
Agricola Borcea
21.09.2019 CS Făurei
1 – 4
CS Afumați
21.09.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 – 1
Unirea Slobozia

Liga 3 Seria 2 Etapa 6

27.09.2019 Dacia Unirea Brăila
2 – 3
Înainte Modelu
28.09.2019 CS Tunari
3 – 3
Unirea Slobozia
28.09.2019 CS Afumați
8 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
28.09.2019 Agricola Borcea
2 – 1
CS Făurei
28.09.2019 CSM Medgidia
0 – 0
SC Popeşti Leordeni
28.09.2019 Viitorul Ianca
2 – 0
Poseidon Limanu 2 Mai
28.09.2019 Metalul Buzău
0 – 0
Mostiştea Ulmu
28.09.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 – 2
Fotbal Club FCSB II

Liga 3 Seria 2 Etapa 7

04.10.2019 Fotbal Club FCSB II
2 – 4
CS Tunari
04.10.2019 Înainte Modelu
1 – 0
Viitorul Ianca
05.10.2019 Mostiştea Ulmu
3 – 0
Recolta Gheorghe Doja
05.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
0 – 1
Metalul Buzău
05.10.2019 SC Popeşti Leordeni
2 – 0
Dacia Unirea Brăila
05.10.2019 CS Făurei
1 – 1
CSM Medgidia
05.10.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
5 – 4
Agricola Borcea
05.10.2019 Unirea Slobozia
2 – 1
CS Afumați

Liga 3 Seria 2 Etapa 8

11.10.2019 Dacia Unirea Brăila
1 – 0
CS Făurei
11.10.2019 Metalul Buzău
0 – 1
Înainte Modelu
11.10.2019 Fotbal Club FCSB II
1 – 2
Mostiştea Ulmu
12.10.2019 CS Tunari
1 – 1
CS Afumați
12.10.2019 Agricola Borcea
0 – 3
Unirea Slobozia
12.10.2019 CSM Medgidia
4 – 1
Axiopolis Sport Cernavodă
12.10.2019 Viitorul Ianca
1 – 0
SC Popeşti Leordeni
12.10.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 – 3
Poseidon Limanu 2 Mai

Liga 3 Seria 2 Etapa 9

18.10.2019 Înainte Modelu
3 – 0
Recolta Gheorghe Doja
19.10.2019 Mostiştea Ulmu
1 – 0
CS Tunari
19.10.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
3 – 2
Fotbal Club FCSB II
19.10.2019 SC Popeşti Leordeni
0 – 1
Metalul Buzău
19.10.2019 CS Făurei
3 – 2
Viitorul Ianca
19.10.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
1 – 1
Dacia Unirea Brăila
19.10.2019 Unirea Slobozia
4 – 4
CSM Medgidia
19.10.2019 CS Afumați
8 – 1
Agricola Borcea

Liga 3 Seria 2 Etapa 10

25.10.2019 Dacia Unirea Brăila
0 – 2
Unirea Slobozia
25.10.2019 Fotbal Club FCSB II
1 – 2
Înainte Modelu
26.10.2019 CS Tunari
3 – 1
Agricola Borcea
26.10.2019 CSM Medgidia
0 – 6
CS Afumați
26.10.2019 Viitorul Ianca
3 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
26.10.2019 Metalul Buzău
0 – 1
CS Făurei
26.10.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 – 1
SC Popeşti Leordeni
26.10.2019 Mostiştea Ulmu
3 – 1
Poseidon Limanu 2 Mai

Liga 3 Seria 2 Etapa 11

01.11.2019 Înainte Modelu
2 – 5
Mostiştea Ulmu
02.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 – 1
CS Tunari
02.11.2019 SC Popeşti Leordeni
3 – 2
Fotbal Club FCSB II
02.11.2019 CS Făurei
3 – 0
Recolta Gheorghe Doja
02.11.2019 Unirea Slobozia
4 – 1
Viitorul Ianca
02.11.2019 CS Afumați
5 – 0
Dacia Unirea Brăila
02.11.2019 Agricola Borcea
6 – 1
CSM Medgidia
03.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 – 1
Metalul Buzău

Liga 3 Seria 2 Etap 12

08.11.2019 CS Tunari
1 – 0
CSM Medgidia
08.11.2019 Dacia Unirea Brăila
0 – 2
Agricola Borcea
08.11.2019 Viitorul Ianca
0 – 0
CS Afumați
08.11.2019 Metalul Buzău
0 – 1
Unirea Slobozia
08.11.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 – 1
Axiopolis Sport Cernavodă
08.11.2019 Fotbal Club FCSB II
0 – 3
CS Făurei
08.11.2019 Mostiştea Ulmu
2 – 0
SC Popeşti Leordeni
08.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
1 – 2
Înainte Modelu

Liga 3 Seria 2 Etapa 13

15.11.2019 Înainte Modelu
3 – 4
CS Tunari
15.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
2 – 1
Fotbal Club FCSB II
16.11.2019 SC Popeşti Leordeni
3 – 1
Poseidon Limanu 2 Mai
16.11.2019 CS Făurei
1 – 1
Mostiştea Ulmu
16.11.2019 Unirea Slobozia
4 – 1
Recolta Gheorghe Doja
16.11.2019 CS Afumați
5 – 1
Metalul Buzău
16.11.2019 Agricola Borcea
3 – 1
Viitorul Ianca
16.11.2019 CSM Medgidia
0 – 0
Dacia Unirea Brăila

Liga 3 Seria 2 Etapa 14

22.11.2019 CS Tunari
4 – 0
Dacia Unirea Brăila
22.11.2019 Viitorul Ianca
2 – 1
CSM Medgidia
22.11.2019 Metalul Buzău
1 – 4
Agricola Borcea
22.11.2019 Recolta Gheorghe Doja
1 – 6
CS Afumați
22.11.2019 Fotbal Club FCSB II
1 – 3
Unirea Slobozia
22.11.2019 Mostiştea Ulmu
2 – 0
Axiopolis Sport Cernavodă
22.11.2019 Poseidon Limanu 2 Mai
4 – 1
CS Făurei
22.11.2019 Înainte Modelu
1 – 4
SC Popeşti Leordeni

Liga 3 Seria 2 Etapa 15

29.11.2019 CS Afumați
2 – 0
Fotbal Club FCSB II
29.11.2019 Dacia Unirea Brăila
0 – 2
Viitorul Ianca
30.11.2019 SC Popeşti Leordeni
1 – 2
CS Tunari
30.11.2019 CS Făurei
2 – 0
Înainte Modelu
30.11.2019 Axiopolis Sport Cernavodă
0 – 1
Poseidon Limanu 2 Mai
30.11.2019 Unirea Slobozia
0 – 0
Mostiştea Ulmu
30.11.2019 Agricola Borcea
3 – 2
Recolta Gheorghe Doja
30.11.2019 CSM Medgidia
1 – 2
Metalul Buzău

Liga 3 Seria 2 Etapa 16

07.03.2020 CS Tunari
15:00
Viitorul Ianca
07.03.2020 Dacia Unirea Brăila
15:00
Metalul Buzău
07.03.2020 CSM Medgidia
15:00
Recolta Gheorghe Doja
07.03.2020 Agricola Borcea
15:00
Fotbal Club FCSB II
07.03.2020 CS Afumați
15:00
Mostiştea Ulmu
07.03.2020 Unirea Slobozia
15:00
Poseidon Limanu 2 Mai
07.03.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
15:00
Înainte Modelu
07.03.2020 CS Făurei
15:00
SC Popeşti Leordeni

Liga 3 Seria 2 Etapa 17

14.03.2020 CS Făurei
15:00
CS Tunari
14.03.2020 SC Popeşti Leordeni
15:00
Axiopolis Sport Cernavodă
14.03.2020 Înainte Modelu
15:00
Unirea Slobozia
14.03.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
15:00
CS Afumați
14.03.2020 Mostiştea Ulmu
15:00
Agricola Borcea
14.03.2020 Fotbal Club FCSB II
15:00
CSM Medgidia
14.03.2020 Recolta Gheorghe Doja
15:00
Dacia Unirea Brăila
14.03.2020 Metalul Buzău
15:00
Viitorul Ianca

Liga 3 Seria 2 Etapa 18

21.03.2020 CS Tunari
15:00
Metalul Buzău
21.03.2020 Viitorul Ianca
15:00
Recolta Gheorghe Doja
21.03.2020 Dacia Unirea Brăila
15:00
Fotbal Club FCSB II
21.03.2020 CSM Medgidia
15:00
Mostiştea Ulmu
21.03.2020 Agricola Borcea
15:00
Poseidon Limanu 2 Mai
21.03.2020 CS Afumați
15:00
Înainte Modelu
21.03.2020 Unirea Slobozia
15:00
SC Popeşti Leordeni
21.03.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
15:00
CS Făurei

Liga 3 Seria 2 Etapa 19

28.03.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
15:00
CS Tunari
28.03.2020 CS Făurei
15:00
Unirea Slobozia
28.03.2020 SC Popeşti Leordeni
15:00
CS Afumați
28.03.2020 Înainte Modelu
15:00
Agricola Borcea
28.03.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
15:00
CSM Medgidia
28.03.2020 Mostiştea Ulmu
15:00
Dacia Unirea Brăila
28.03.2020 Fotbal Club FCSB II
15:00
Viitorul Ianca
28.03.2020 Recolta Gheorghe Doja
15:00
Metalul Buzău

Liga 3 Seria 2 Etapa 20

04.04.2020 CS Tunari
17:00
Recolta Gheorghe Doja
04.04.2020 Metalul Buzău
17:00
Fotbal Club FCSB II
04.04.2020 Viitorul Ianca
17:00
Mostiştea Ulmu
04.04.2020 Dacia Unirea Brăila
17:00
Poseidon Limanu 2 Mai
04.04.2020 CSM Medgidia
17:00
Înainte Modelu
04.04.2020 Agricola Borcea
17:00
SC Popeşti Leordeni
04.04.2020 CS Afumați
17:00
CS Făurei
04.04.2020 Unirea Slobozia
17:00
Axiopolis Sport Cernavodă

Liga 3 Seria 2 Etapa 21

08.04.2020 Unirea Slobozia
17:00
CS Tunari
08.04.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
17:00
CS Afumați
08.04.2020 CS Făurei
17:00
Agricola Borcea
08.04.2020 SC Popeşti Leordeni
17:00
CSM Medgidia
08.04.2020 Înainte Modelu
17:00
Dacia Unirea Brăila
08.04.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
17:00
Viitorul Ianca
08.04.2020 Mostiştea Ulmu
17:00
Metalul Buzău
08.04.2020 Fotbal Club FCSB II
17:00
Recolta Gheorghe Doja

Liga 3 Seria 2 Etapa 22

11.04.2020 CS Tunari
17:00
Fotbal Club FCSB II
11.04.2020 Recolta Gheorghe Doja
17:00
Mostiştea Ulmu
11.04.2020 Metalul Buzău
17:00
Poseidon Limanu 2 Mai
11.04.2020 Viitorul Ianca
17:00
Înainte Modelu
11.04.2020 Dacia Unirea Brăila
17:00
SC Popeşti Leordeni
11.04.2020 CSM Medgidia
17:00
CS Făurei
11.04.2020 Agricola Borcea
17:00
Axiopolis Sport Cernavodă
11.04.2020 CS Afumați
17:00
Unirea Slobozia

Liga 3 Seria 2 Etapa 23

17.04.2020 CS Afumați
17:00
CS Tunari
17.04.2020 Unirea Slobozia
17:00
Agricola Borcea
17.04.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
17:00
CSM Medgidia
17.04.2020 CS Făurei
17:00
Dacia Unirea Brăila
17.04.2020 SC Popeşti Leordeni
17:00
Viitorul Ianca
17.04.2020 Înainte Modelu
17:00
Metalul Buzău
17.04.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
17:00
Recolta Gheorghe Doja
17.04.2020 Mostiştea Ulmu
17:00
Fotbal Club FCSB II

Liga 3 Seria 2 Etapa 24

25.04.2020 CS Tunari
17:00
Mostiştea Ulmu
25.04.2020 Fotbal Club FCSB II
17:00
Poseidon Limanu 2 Mai
25.04.2020 Recolta Gheorghe Doja
17:00
Înainte Modelu
25.04.2020 Metalul Buzău
17:00
SC Popeşti Leordeni
25.04.2020 Viitorul Ianca
17:00
CS Făurei
25.04.2020 Dacia Unirea Brăila
17:00
Axiopolis Sport Cernavodă
25.04.2020 CSM Medgidia
17:00
Unirea Slobozia
25.04.2020 Agricola Borcea
17:00
CS Afumați

Liga 3 Seria 2 Etapa 25

02.05.2020 Agricola Borcea
18:00
CS Tunari
02.05.2020 CS Afumați
18:00
CSM Medgidia
02.05.2020 Unirea Slobozia
18:00
Dacia Unirea Brăila
02.05.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
Viitorul Ianca
02.05.2020 CS Făurei
18:00
Metalul Buzău
02.05.2020 SC Popeşti Leordeni
18:00
Recolta Gheorghe Doja
02.05.2020 Înainte Modelu
18:00
Fotbal Club FCSB II
02.05.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
18:00
Mostiştea Ulmu

Liga 3 Seria 2 Etapa 26

06.05.2020 CS Tunari
18:00
Poseidon Limanu 2 Mai
06.05.2020 Mostiştea Ulmu
18:00
Înainte Modelu
06.05.2020 Fotbal Club FCSB II
18:00
SC Popeşti Leordeni
06.05.2020 Recolta Gheorghe Doja
18:00
CS Făurei
06.05.2020 Metalul Buzău
18:00
Axiopolis Sport Cernavodă
06.05.2020 Viitorul Ianca
18:00
Unirea Slobozia
06.05.2020 Dacia Unirea Brăila
18:00
CS Afumați
06.05.2020 CSM Medgidia
18:00
Agricola Borcea

Liga 3 Seria 2 Etapa 27

09.05.2020 CSM Medgidia
18:00
CS Tunari
09.05.2020 Agricola Borcea
18:00
Dacia Unirea Brăila
09.05.2020 CS Afumați
18:00
Viitorul Ianca
09.05.2020 Unirea Slobozia
18:00
Metalul Buzău
09.05.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
Recolta Gheorghe Doja
09.05.2020 CS Făurei
18:00
Fotbal Club FCSB II
09.05.2020 SC Popeşti Leordeni
18:00
Mostiştea Ulmu
09.05.2020 Înainte Modelu
18:00
Poseidon Limanu 2 Mai

Liga 3 Seria 2 Etapa 28

16.05.2020 CS Tunari
18:00
Înainte Modelu
16.05.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
18:00
SC Popeşti Leordeni
16.05.2020 Mostiştea Ulmu
18:00
CS Făurei
16.05.2020 Fotbal Club FCSB II
18:00
Axiopolis Sport Cernavodă
16.05.2020 Recolta Gheorghe Doja
18:00
Unirea Slobozia
16.05.2020 Metalul Buzău
18:00
CS Afumați
16.05.2020 Viitorul Ianca
18:00
Agricola Borcea
16.05.2020 Dacia Unirea Brăila
18:00
CSM Medgidia

Liga 3 Seria 2 Etapa 29

23.05.2020 Dacia Unirea Brăila
18:00
CS Tunari
23.05.2020 CSM Medgidia
18:00
Viitorul Ianca
23.05.2020 Agricola Borcea
18:00
Metalul Buzău
23.05.2020 CS Afumați
18:00
Recolta Gheorghe Doja
23.05.2020 Unirea Slobozia
18:00
Fotbal Club FCSB II
23.05.2020 Axiopolis Sport Cernavodă
18:00
Mostiştea Ulmu
23.05.2020 CS Făurei
18:00
Poseidon Limanu 2 Mai
23.05.2020 SC Popeşti Leordeni
18:00
Înainte Modelu

Liga 3 Seria 2 Etapa 30

30.05.2020 CS Tunari
18:00
SC Popeşti Leordeni
30.05.2020 Înainte Modelu
18:00
CS Făurei
30.05.2020 Poseidon Limanu 2 Mai
18:00
Axiopolis Sport Cernavodă
30.05.2020 Mostiştea Ulmu
18:00
Unirea Slobozia
30.05.2020 Fotbal Club FCSB II
18:00
CS Afumați
30.05.2020 Recolta Gheorghe Doja
18:00
Agricola Borcea
30.05.2020 Metalul Buzău
18:00
CSM Medgidia
30.05.2020 Viitorul Ianca
18:00
Dacia Unirea Brăila
Comentarii Facebook

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.