Liga 3 seria 4 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum

Liga 3 seria 4 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum
Liga 3 seria 4 Etapa 1

23.08.2019 Comunal Dumbrăviţa
1 – 2
Cetate Deva
23.08.2019 Șoimii Lipova
0 – 1
Universitatea Craiova
24.08.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
1 – 1
ACS Poli Timișoara
24.08.2019 Progresul Pecica
1 – 1
Crișul Chișineu-Criș
24.08.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
3 – 1
Gloria Lunca Teuz Cernei
24.08.2019 Viitorul Dăeşti
4 – 2
CS Hunedoara
24.08.2019 CS Național Sebiș
0 – 2
Flacăra Horezu
24.08.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 – 3
ACSO Filiaşi

Liga 3 seria 4 Etapa 2

30.08.2019 ACS Poli Timișoara
1 – 2
ACSO Filiaşi
30.08.2019 Cetate Deva
0 – 4
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
31.08.2019 Universitatea Craiova
2 – 1
Gilortul Târgu-Cărbuneşti
31.08.2019 Flacăra Horezu
2 – 0
Șoimii Lipova
31.08.2019 CS Hunedoara
4 – 2
CS Național Sebiș
31.08.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 – 4
Viitorul Dăeşti
31.08.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 – 1
Comunal Dumbrăviţa
31.08.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 – 0
Progresul Pecica

Liga 3 seria 4 Etapa 3

06.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
0 – 0
Fortuna Becicherecu-Mic
06.09.2019 Șoimii Lipova
1 – 0
CS Hunedoara
06.09.2019 ACSO Filiaşi
2 – 3
Universitatea Craiova
07.09.2019 Progresul Pecica
3 – 2
ACS Poli Timișoara
07.09.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 – 1
Crișul Chișineu-Criș
07.09.2019 Viitorul Dăeşti
1 – 1
Cetate Deva
07.09.2019 CS Național Sebiș
1 – 1
Gloria Lunca Teuz Cernei
07.09.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 – 1
Flacăra Horezu

Liga 3 seria 4 Etapa 4

13.09.2019 Cetate Deva
1 – 3
CS Național Sebiș
14.09.2019 ACS Poli Timișoara
0 – 5
Universitatea Craiova
14.09.2019 Flacăra Horezu
3 – 1
ACSO Filiaşi
14.09.2019 CS Hunedoara
2 – 0
Gilortul Târgu-Cărbuneşti
14.09.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 – 1
Șoimii Lipova
14.09.2019 Crișul Chișineu-Criș
3 – 1
Viitorul Dăeşti
14.09.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 – 1
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
14.09.2019 Progresul Pecica
1 – 1
Comunal Dumbrăviţa

Liga 3 seria 4 Etapa 5

20.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
2 – 0
ACS Poli Timișoara
20.09.2019 Șoimii Lipova
1 – 1
Cetate Deva
20.09.2019 Universitatea Craiova
1 – 0
Flacăra Horezu
21.09.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
0 – 1
Progresul Pecica
21.09.2019 Viitorul Dăeşti
2 – 2
Fortuna Becicherecu-Mic
21.09.2019 CS Național Sebiș
3 – 2
Crișul Chișineu-Criș
21.09.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 – 5
Gloria Lunca Teuz Cernei
21.09.2019 ACSO Filiaşi
1 – 2
CS Hunedoara

Liga 3 seria 4 Etapa 6

27.09.2019 ACS Poli Timișoara
2 – 0
Flacăra Horezu
27.09.2019 Cetate Deva
2 – 0
Gilortul Târgu-Cărbuneşti
27.09.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 – 0
Șoimii Lipova
27.09.2019 Comunal Dumbrăviţa
1 – 0
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
28.09.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 – 1
ACSO Filiaşi
28.09.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
1 – 1
CS Național Sebiș
28.09.2019 Progresul Pecica
5 – 2
Viitorul Dăeşti
29.09.2019 CS Hunedoara
2 – 4
Universitatea Craiova

Liga 3 seria 4 Etapa 7

04.10.2019 Șoimii Lipova
2 – 2
Fortuna Becicherecu-Mic
04.10.2019 ACSO Filiaşi
1 – 0
Cetate Deva
05.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
5 – 0
ACS Poli Timișoara
05.10.2019 Viitorul Dăeşti
3 – 3
Comunal Dumbrăviţa
05.10.2019 CS Național Sebiș
1 – 2
Progresul Pecica
05.10.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
0 – 3
Crișul Chișineu-Criș
05.10.2019 Universitatea Craiova
1 – 1
Gloria Lunca Teuz Cernei
05.10.2019 Flacăra Horezu
3 – 0
CS Hunedoara

Liga 3 seria 4 Etapa 8

11.10.2019 ACS Poli Timișoara
2 – 1
CS Hunedoara
11.10.2019 Cetate Deva
0 – 1
Universitatea Craiova
11.10.2019 Comunal Dumbrăviţa
3 – 1
CS Național Sebiș
11.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 – 4
Viitorul Dăeşti
12.10.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 – 1
Flacăra Horezu
12.10.2019 Crișul Chișineu-Criș
2 – 0
ACSO Filiaşi
12.10.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
3 – 0
Gilortul Târgu-Cărbuneşti
12.10.2019 Progresul Pecica
1 – 2
Șoimii Lipova

Liga 3 seria 4 Etapa 9

18.10.2019 Șoimii Lipova
3 – 0
Comunal Dumbrăviţa
18.10.2019 ACSO Filiaşi
3 – 3
Fortuna Becicherecu-Mic
19.10.2019 Viitorul Dăeşti
2 – 0
ACS Poli Timișoara
19.10.2019 CS Național Sebiș
0 – 2
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
19.10.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
0 – 0
Progresul Pecica
19.10.2019 Universitatea Craiova
5 – 0
Crișul Chișineu-Criș
19.10.2019 Flacăra Horezu
1 – 0
Cetate Deva
19.10.2019 CS Hunedoara
3 – 1
Gloria Lunca Teuz Cernei

Liga 3 seria 4 Etapa 10

25.10.2019 ACS Poli Timișoara
1 – 2
Gloria Lunca Teuz Cernei
25.10.2019 Cetate Deva
1 – 2
CS Hunedoara
25.10.2019 Comunal Dumbrăviţa
6 – 0
Gilortul Târgu-Cărbuneşti
26.10.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 – 0
Flacăra Horezu
26.10.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
0 – 2
Universitatea Craiova
26.10.2019 Progresul Pecica
4 – 0
ACSO Filiaşi
26.10.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
2 – 2
Șoimii Lipova
26.10.2019 Viitorul Dăeşti
1 – 3
CS Național Sebiș

Liga 3 seria 4 Etapa 11

01.11.2019 Șoimii Lipova
4 – 0
Viitorul Dăeşti
02.11.2019 CS Național Sebiș
5 – 1
ACS Poli Timișoara
02.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
1 – 0
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
02.11.2019 ACSO Filiaşi
2 – 4
Comunal Dumbrăviţa
02.11.2019 Flacăra Horezu
0 – 2
Fortuna Becicherecu-Mic
02.11.2019 CS Hunedoara
1 – 2
Crișul Chișineu-Criș
02.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 – 3
Cetate Deva
02.11.2019 Universitatea Craiova
0 – 0
Progresul Pecica

Liga 3 seria 4 Etapa 12

08.11.2019 ACS Poli Timișoara
1 – 1
Cetate Deva
08.11.2019 Crișul Chișineu-Criș
1 – 1
Gloria Lunca Teuz Cernei
08.11.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
2 – 2
CS Hunedoara
08.11.2019 Progresul Pecica
3 – 1
Flacăra Horezu
08.11.2019 Comunal Dumbrăviţa
1 – 2
Universitatea Craiova
08.11.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
4 – 2
ACSO Filiaşi
08.11.2019 Viitorul Dăeşti
4 – 2
Gilortul Târgu-Cărbuneşti
08.11.2019 CS Național Sebiș
1 – 5
Șoimii Lipova

Liga 3 seria 4 Etapa 13

15.11.2019 Șoimii Lipova
4 – 0
ACS Poli Timișoara
15.11.2019 Universitatea Craiova
4 – 0
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
15.11.2019 Flacăra Horezu
2 – 1
Comunal Dumbrăviţa
15.11.2019 Cetate Deva
0 – 0
Crișul Chișineu-Criș
16.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
2 – 0
CS Național Sebiș
16.11.2019 ACSO Filiaşi
3 – 3
Viitorul Dăeşti
16.11.2019 CS Hunedoara
1 – 2
Progresul Pecica
16.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
2 – 1
Fortuna Becicherecu-Mic

Liga 3 seria 4 Etapa 14

22.11.2019 ACS Poli Timișoara
1 – 2
Crișul Chișineu-Criș
22.11.2019 Fortuna Becicherecu-Mic
0 – 0
Cetate Deva
22.11.2019 Progresul Pecica
1 – 2
Gloria Lunca Teuz Cernei
22.11.2019 Comunal Dumbrăviţa
3 – 4
CS Hunedoara
22.11.2019 Viitorul Dăeşti
0 – 2
Universitatea Craiova
22.11.2019 CS Național Sebiș
4 – 2
ACSO Filiaşi
22.11.2019 Șoimii Lipova
4 – 1
Gilortul Târgu-Cărbuneşti
23.11.2019 CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
1 – 1
Flacăra Horezu

Liga 3 seria 4 Etapa 15

29.11.2019 Universitatea Craiova
5 – 0
CS Național Sebiș
29.11.2019 Flacăra Horezu
2 – 1
Viitorul Dăeşti
29.11.2019 Cetate Deva
3 – 1
Progresul Pecica
30.11.2019 Gilortul Târgu-Cărbuneşti
4 – 1
ACS Poli Timișoara
30.11.2019 ACSO Filiaşi
0 – 1
Șoimii Lipova
30.11.2019 CS Hunedoara
2 – 0
CSC Ghiroda şi Giarmata Vii
30.11.2019 Gloria Lunca Teuz Cernei
1 – 4
Comunal Dumbrăviţa
30.11.2019 Crișul Chișineu-Criș
2 – 1
Fortuna Becicherecu-Mic
Comentarii Facebook

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.