Liga 3 seria 5 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum

Liga 3 seria 5 se reia pe 7 martie. Rezultatele de până acum
Liga 3 seria 5 Etapa 1

23.08.2019 Viitorul Şelimbăr
2 – 1
Unirea Alba-Iulia
23.08.2019 Avântul Reghin
1 – 1
AFC Odorheiu-Secuiesc
23.08.2019 CS Sânmartin
3 – 6
Luceafărul Oradea
23.08.2019 CFR 1907 Cluj II
2 – 0
Industria Galda de Jos
23.08.2019 Arieșul Turda
2 – 1
Minaur Baia-Mare
24.08.2019 SCM Zalău
0 – 2
Unirea Dej
24.08.2019 Gloria Bistrița
0 – 2
Sănătatea Cluj
24.08.2019 ACS Comuna Recea
2 – 1
Metalurgistul Cugir

Liga 3 seria 5 Etapa 2

30.08.2019 Unirea Dej
0 – 0
Metalurgistul Cugir
30.08.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
3 – 3
CS Sânmartin
30.08.2019 Sănătatea Cluj
1 – 1
Avântul Reghin
31.08.2019 Minaur Baia-Mare
1 – 1
ACS Comuna Recea
31.08.2019 Industria Galda de Jos
0 – 1
Arieșul Turda
31.08.2019 Luceafărul Oradea
2 – 1
CFR 1907 Cluj II
31.08.2019 Unirea Alba-Iulia
4 – 0
Gloria Bistrița
31.08.2019 SCM Zalău
2 – 2
Viitorul Şelimbăr

Liga 3 seria 5 Etapa 3

06.09.2019 Viitorul Şelimbăr
2 – 0
Unirea Dej
06.09.2019 Avântul Reghin
1 – 0
Unirea Alba-Iulia
06.09.2019 CS Sânmartin
3 – 0
Sănătatea Cluj
06.09.2019 CFR 1907 Cluj II
1 – 1
AFC Odorheiu-Secuiesc
06.09.2019 Arieșul Turda
0 – 1
Luceafărul Oradea
07.09.2019 Gloria Bistrița
1 – 0
SCM Zalău
07.09.2019 ACS Comuna Recea
8 – 2
Industria Galda de Jos
07.09.2019 Metalurgistul Cugir
1 – 1
Minaur Baia-Mare

Liga 3 seria 5 Etapa 4

13.09.2019 Unirea Dej
0 – 1
Minaur Baia-Mare
13.09.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
1 – 1
Arieșul Turda
13.09.2019 Sănătatea Cluj
2 – 3
CFR 1907 Cluj II
13.09.2019 Viitorul Şelimbăr
0 – 0
Gloria Bistrița
14.09.2019 Industria Galda de Jos
0 – 1
Metalurgistul Cugir
14.09.2019 Luceafărul Oradea
3 – 4
ACS Comuna Recea
14.09.2019 Unirea Alba-Iulia
3 – 0
CS Sânmartin
14.09.2019 SCM Zalău
3 – 1
Avântul Reghin

Liga 3 seria 5 Etapa 5

20.09.2019 Avântul Reghin
1 – 1
Viitorul Şelimbăr
20.09.2019 CS Sânmartin
3 – 2
SCM Zalău
20.09.2019 CFR 1907 Cluj II
2 – 1
Unirea Alba-Iulia
20.09.2019 Arieșul Turda
0 – 1
Sănătatea Cluj
20.09.2019 ACS Comuna Recea
2 – 0
AFC Odorheiu-Secuiesc
20.09.2019 Metalurgistul Cugir
0 – 3
Luceafărul Oradea
21.09.2019 Gloria Bistrița
1 – 0
Unirea Dej
21.09.2019 Minaur Baia-Mare
2 – 0
Industria Galda de Jos

Liga 3 seria 5 Etapa 6

27.09.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
2 – 0
Metalurgistul Cugir
27.09.2019 Viitorul Şelimbăr
3 – 1
CS Sânmartin
28.09.2019 Unirea Dej
3 – 1
Industria Galda de Jos
28.09.2019 Luceafărul Oradea
1 – 0
Minaur Baia-Mare
28.09.2019 Unirea Alba-Iulia
1 – 1
Arieșul Turda
28.09.2019 SCM Zalău
3 – 2
CFR 1907 Cluj II
28.09.2019 Gloria Bistrița
1 – 1
Avântul Reghin
30.09.2019 Sănătatea Cluj
0 – 1
ACS Comuna Recea

Liga 3 seria 5 Etapa 7

04.10.2019 Avântul Reghin
3 – 0
Unirea Dej
04.10.2019 CS Sânmartin
3 – 2
Gloria Bistrița
04.10.2019 CFR 1907 Cluj II
1 – 1
Viitorul Şelimbăr
04.10.2019 Arieșul Turda
2 – 1
SCM Zalău
05.10.2019 ACS Comuna Recea
2 – 2
Unirea Alba-Iulia
05.10.2019 Metalurgistul Cugir
0 – 0
Sănătatea Cluj
05.10.2019 Minaur Baia-Mare
2 – 0
AFC Odorheiu-Secuiesc
05.10.2019 Industria Galda de Jos
2 – 6
Luceafărul Oradea

Liga 3 seria 5 Etapa 8

11.10.2019 Unirea Dej
2 – 1
Luceafărul Oradea
11.10.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
1 – 3
Industria Galda de Jos
11.10.2019 Sănătatea Cluj
2 – 0
Minaur Baia-Mare
11.10.2019 Viitorul Şelimbăr
1 – 1
Arieșul Turda
11.10.2019 Avântul Reghin
0 – 1
CS Sânmartin
12.10.2019 Unirea Alba-Iulia
1 – 1
Metalurgistul Cugir
12.10.2019 SCM Zalău
0 – 0
ACS Comuna Recea
12.10.2019 Gloria Bistrița
3 – 2
CFR 1907 Cluj II

Liga 3 seria 5 Etapa 9

18.10.2019 CS Sânmartin
5 – 1
Unirea Dej
18.10.2019 CFR 1907 Cluj II
3 – 3
Avântul Reghin
18.10.2019 Arieșul Turda
1 – 1
Gloria Bistrița
19.10.2019 ACS Comuna Recea
2 – 0
Viitorul Şelimbăr
19.10.2019 Metalurgistul Cugir
3 – 1
SCM Zalău
19.10.2019 Minaur Baia-Mare
1 – 0
Unirea Alba-Iulia
19.10.2019 Industria Galda de Jos
0 – 0
Sănătatea Cluj
19.10.2019 Luceafărul Oradea
3 – 0
AFC Odorheiu-Secuiesc

Liga 3 seria 5 Etapa 10

25.10.2019 Unirea Dej
1 – 0
AFC Odorheiu-Secuiesc
25.10.2019 Sănătatea Cluj
2 – 2
Luceafărul Oradea
25.10.2019 Viitorul Şelimbăr
2 – 2
Metalurgistul Cugir
25.10.2019 Avântul Reghin
1 – 1
Arieșul Turda
25.10.2019 CS Sânmartin
2 – 0
CFR 1907 Cluj II
26.10.2019 Unirea Alba-Iulia
2 – 0
Industria Galda de Jos
26.10.2019 SCM Zalău
0 – 1
Minaur Baia-Mare
26.10.2019 Gloria Bistrița
1 – 0
ACS Comuna Recea

Liga 3 seria 5 Etapa 11

01.11.2019 CFR 1907 Cluj II
2 – 1
Unirea Dej
01.11.2019 Arieșul Turda
2 – 1
CS Sânmartin
02.11.2019 ACS Comuna Recea
4 – 2
Avântul Reghin
02.11.2019 Metalurgistul Cugir
3 – 2
Gloria Bistrița
02.11.2019 Minaur Baia-Mare
5 – 0
Viitorul Şelimbăr
02.11.2019 Industria Galda de Jos
5 – 2
SCM Zalău
02.11.2019 Luceafărul Oradea
3 – 2
Unirea Alba-Iulia
02.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
0 – 2
Sănătatea Cluj

Liga 3 seria 5 Etapa 12

08.11.2019 Unirea Dej
4 – 2
Sănătatea Cluj
08.11.2019 Unirea Alba-Iulia
0 – 2
AFC Odorheiu-Secuiesc
08.11.2019 SCM Zalău
3 – 3
Luceafărul Oradea
08.11.2019 Viitorul Şelimbăr
2 – 2
Industria Galda de Jos
08.11.2019 Gloria Bistrița
0 – 1
Minaur Baia-Mare
08.11.2019 Avântul Reghin
1 – 2
Metalurgistul Cugir
08.11.2019 CS Sânmartin
1 – 3
ACS Comuna Recea
08.11.2019 CFR 1907 Cluj II
1 – 4
Arieșul Turda

Liga 3 seria 5 Etapa 13

15.11.2019 Arieșul Turda
1 – 1
Unirea Dej
15.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
0 – 1
SCM Zalău
15.11.2019 Sănătatea Cluj
4 – 1
Unirea Alba-Iulia
16.11.2019 ACS Comuna Recea
6 – 1
CFR 1907 Cluj II
16.11.2019 Metalurgistul Cugir
2 – 0
CS Sânmartin
16.11.2019 Minaur Baia-Mare
0 – 0
Avântul Reghin
16.11.2019 Industria Galda de Jos
0 – 1
Gloria Bistrița
16.11.2019 Luceafărul Oradea
0 – 1
Viitorul Şelimbăr

Liga 3 seria 5 Etapa 14

22.11.2019 Unirea Dej
0 – 0
Unirea Alba-Iulia
22.11.2019 SCM Zalău
2 – 1
Sănătatea Cluj
22.11.2019 Viitorul Şelimbăr
4 – 0
AFC Odorheiu-Secuiesc
22.11.2019 Gloria Bistrița
1 – 0
Luceafărul Oradea
22.11.2019 Avântul Reghin
2 – 1
Industria Galda de Jos
22.11.2019 CS Sânmartin
1 – 2
Minaur Baia-Mare
22.11.2019 CFR 1907 Cluj II
0 – 2
Metalurgistul Cugir
22.11.2019 Arieșul Turda
1 – 1
ACS Comuna Recea

Liga 3 seria 5 Etapa 15

29.11.2019 Metalurgistul Cugir
3 – 1
Arieșul Turda
29.11.2019 AFC Odorheiu-Secuiesc
0 – 1
Gloria Bistrița
29.11.2019 Sănătatea Cluj
1 – 2
Viitorul Şelimbăr
30.11.2019 ACS Comuna Recea
4 – 1
Unirea Dej
30.11.2019 Minaur Baia-Mare
1 – 0
CFR 1907 Cluj II
30.11.2019 Industria Galda de Jos
0 – 2
CS Sânmartin
30.11.2019 Luceafărul Oradea
2 – 6
Avântul Reghin
30.11.2019 Unirea Alba-Ilia
3 – 0
SCM Zalău
Comentarii Facebook

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.